Arkadiusz Sawala - Kancelaria Prawna, Radca Prawny - MWaszak

Magdalena Waszak

Radca prawny, doradca restrukturyzacyjny

+48-691-664-974

 

Radca Prawny, doradca restrukturyzacyjny. Aplikację radcowską odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, a następnie po złożeniu egzaminu zawodowego została wpisana na Listę Radców Prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu.

W październiku 2013 r. złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin na licencję syndyka, a następnie została wpisana na listę osób posiadających licencję doradcy restrukturyzacyjnego prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji związanych z tematyką upadłości i restrukturyzacji.

Jako wykładowca brała udział w projekcie realizowanym przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, prowadząc szkolenie ABC Przedsiębiorczości z zakresu aspektów prawnych – „Własna firma = nowe możliwości”.

Interesuje się prawem upadłościowym, prawem gospodarczym i handlowym, a także szeroko pojętą tematyką restrukturyzacji przedsiębiorstw. Z Kancelarią związana od 2005 r., biorąc czynny udział w prowadzonych przez Kancelarię postępowaniach upadłościowych.

Jako syndyk, nadzorca sądowy i zarządca, prowadzi również własne postępowania upadłościowe oraz jako tymczasowy nadzorca sądowy – postępowania zabezpieczające.

SPECJALIZACJE

  • Prawo upadłościowe
  • Prawo gospodarcze
  • Prawo handlowe
  • Restrukturyzacja przedsiębiorstw
x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security